GLASS & CERAMICS / Ceramics / Pots 10291154
nr 1029 1154
POTS
5 pcs, China, 20th century, height: 9-16 cm,
5 st, Kina, 1900-tal, höjd: 9-16 cm
Condition: lagad, skador
600
SEK 250
Monday April 4 2016
at 18:18:38
100 kr
150 kr
200 kr